Відвідувачі, котрі придбали квиток, вважаються такими, що ознайомлені з правилами поведінки у Національному Парку Межигір’я та несуть повну відповідальність за порушення цих правил.

  1. Дорослі відвідувачі та супроводжуючі екскурсійних груп несуть повну відповідальність за безпеку та життя дітей.
  2. Заборонено залишати малолітніх дітей без нагляду.
  3. Заборонено перелазити через огорожі, паркани, ходити по квітниках, ходити на підборах та їздити на велосипедах по газонам, заходити у водойми, що знаходяться на території парку.
  4. Викидайте сміття лише у спеціально відведені контейнери.
  5. На території Національного Парку Межигір’я заборонено знаходитись у нетверезому стані та вживати алкоголь.
  6. Годувати тварин дозволено лише спеціально підготовленими кормами, придбаними у парку.
  7. Проведення на території парку комерційних відео та фото зйомок, організація виставок, рекламних заходів дозволяється лише за згодою громади парку та з дотриманням необхідних правил техніки безпеки.
  8. У випадку порушення правил поведінки відвідувачем, громада залишає за собою право відмовити такому відвідувачу у подальшому праві перебувати на території парку без відшкодування вартості вхідного квитка.
  9. Відвідувач також забов’язується негайно залишити територію парку на вимогу громади, якщо співробітники парку дійдуть до висновку, що поведінка відвідувача є потенційно небезпечною або шкідливою для інших відвідувачів, працівників, тварин, рослин чи споруд, що знаходяться на території парку.

Дякуємо за розуміння та бажаємо приємного відпочинку.